قوانین و مقررات سایت

ورود کاربران و ثبت سفارش

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی www.recordkala.com، استفاده از پروفایل شخصی و تمام خدمات ارائه شده توسط مجموعه رکورد به معنای آگاه بودن و پذیرش شرایط و قوانین و نحوه ی استفاده و برخورداری از تمام سرویس ها و خدمات رکورد است.

ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرش کلیه شرایط ، قوانین و خدمات فروشگاه اینترنتی رکورد از طرف کاربر می باشد.

کلیه ی شرایط و خدمات قابل ارائه فروشگاه اینترنتی رکوردکالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقباً کاربران موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که قوانین، سرویس ها و خدمات فروشگاه اینترنتی رکورد در آینده دچار تغییرات باشد در همین صفحه تغییرات به روز رسانی می شوند و استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 

ارتباطات فروشگاه اینترنتی رکوردکالا با کاربران

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها همچنین هنگامی که شما سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏‌کنید و یا به رکورد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و فروشگاه لوازم ورزشی رکوردکالا ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.recordkala.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

وب سایت www.recordkala.com هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.recordkala.com ندارد و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

توجه داشته باشید که 02166400060  و 09394223237 تنها شماره‌ هایی هستند که از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال و تماس تلفنی برقرار می‌کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیام و تماس تحت عنوان فروشگاه اینترنتی www.recordkala.com ، یا هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام www.recordkala.com است و فاقد اعتبار می باشد.

 

رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی www.recordkala.com به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و متعهد می شود از آن ها به نحو احسن محافظت ‏‌نماید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی،اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیم رکورد جزئی از اموال این مجموعه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی رکورد محفوظ می‏‌دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ( اسم سایت) و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای رکوردکالا محفوظ است.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شود.

شما می توانید 7 روز هفته در تمام ساعات شبانه روز سفارش خود را درفروشگاه اینترنتی رکورد به ثبت برسانید.

سفارش کالا در روزهای تعطیل در اولین روزکاری بعد از تعطیلات ارسال خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی رکورد در تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. اما در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی رکورد محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی یک روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای رکورد محفوظ است. فروشگاه اینترنتی رکورد در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

با توجه به ثبت سیستمی ، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور وجود ندارد و کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

نکات

– ساعت تحویل مرسوله ها بسته به زمان حضور خریدار در محل خواهد بود و قبل از ارسال سفارش، تیم رکورد با شما برای هماهنگی های لازم جهت ارسال و تحویل سفارش تماس خواهند گرفت.

– مکان تحویل کالا آدرسی است که مشتری در حین ثبت سفارش در وب سایت www.recordkala.com درج می نماید و آدرس با هماهنگی های بعدی از سوی مشتری قابل تغییر می باشد.